کنفرانس 2018 گوگل ویژه متخصصان SEO و Webmasterها


زمان انتشار: جمعه 08 تیر 1397

امتیاز: 5   از   5   توسط   2   کاربر


 

واقعیت های سئو در کنفرانس 2018 گوگل

گوگل I/O 2018- متخصصان SEO و Webmaster ها بهتر است کدام نشست ها را زنده تماشا کنند؟
کنفرانس I/O  2018 گوگل که از 8 می 2018 در کالیفرنیا با بیش از 7000 توسعه دهنده (Developers) از سرتاسر دنیا بازگشایی شد و تا پنجشنبه شب ادامه داشت. در این فستیوال سالانه که مختص توسعه دهندگان  است محصولات رونمایی شد، API ها و Framework های جدید معرفی شدند و مدیران اجرایی محصولات، تازه ترین های گوگل را عرضه کردند.
با این حال اگر شما برای استفاده از این فرصت سالانه نیازی به حضور فیزیکی در این رویداد نداشتید. بسیاری از کنفرانس ها و گفت و گو ها درYouTube  برای بینندگان به صورت زنده پخش شدند. برنامه کامل این رویداد را میتوانید از اینجا بیابید.
در طی سه روز (8 الی 10 می 2018)، ده ها مذاکره انجام شد. گفت و گوهایی را که برای Webmaster ها و متخصصان SEO جالب توجه است دستچین شده اند. هر لینک شما را به صفحاتی با جزئیات بیشتر در مورد هر مذاکره هدایت می کند، که در آنجا  نحوه دسترسی به پخش زنده قرار گرفته است. همه زمان ها به ساعت کالیفرنیا (PCT) است.

سه شنبه، 8 می

3 بعد از ظهر- امنیت وب پس از Spectre/Meltdown ، توسط Emily Schechter و  Chris Palmer- اطلاعات بیشتر.
5 بعد از ظهر- Dru Knox و  Stephan Somogyiدرباره ساخت یک وب سایت یکپارچه    (Seamless Web ) توسط Chrome صحبت می کنند- اطلاعات بیشتر.

 

چهارشنبه، 9 می

9:30 صبح- Ewa Gasperowicz  و  Addy Osmani درباره عملکرد و کارایی وب و کنترل بیشتر بر Loading Experience صحبت می کنند- اطلاعات بیشتر.
10:30صبح- Alberto Medina  و Thierry Mullerچگونگی ایجاد یک سایت WordPress را توضیح میدهند- اطلاعات بیشتر.
11:30 صبح- Rob Dodson  و  Dominic Mazzoni "تازه ها در دسترسی وب" را پوشش می دهند - اطلاعات بیشتر.
3:30 بعد از ظهر- Michael Bleigh چگونگی بکارگیری AMP در Firebase برای یک وبسایت بسیار سریع را معرفی خواهد کرد - اطلاعات بیشتر.
4:30 بعد از ظهر- Rick Viscomi  و  Vinamrata Singalتازه ترین های Lighthouse  و  Chrome UX Report را برای کارایی وب معرفی خواهند کرد - اطلاعات بیشتر.

 

پنجشنبه، 10 می

8:30 صبح- John Mueller و Tom Greenawayدرباره ساخت وب سایت های  Search-friendly بر پایه JavaScript صحبت خواهند کرد- اطلاعات بیشتر
9:30 صبح- ایجاد سایت تجارت الکترونیکی برای وب مدرن به کمک  AMP، PWAو... ، توسط Adam Greenberg  و  Rowan Merewood - اطلاعات بیشتر.
12:30 بعد از ظهر- نشست درباره ی "ایجاد یک Web Presence  موفق توسط Google Search" ، توسط John Mueller  و  Mariya Moeva - اطلاعات بیشتر.

 

این لیست تنها نمونه ای از محتوای گوگل I/O امسال است و موارد جالب توجه دیگری ممکن است  برای شما وجود داشته باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دیگر گفت و گو ها؛ لیست کامل درباره ی نشست های وب ، نشست های طراحی ، نشست های کلود ، نشست های یادگیری ماشین  و ...
امیدواریم که بتوانید برای تماشای مذاکرات آنلاین زمان بگذارید و در I/O شرکت کنید. در صورتی که نمیتوانید به صورت مستقیم تماشا کنید این ویدیوها بعد از رویداد در YouTube نیز قابل دسترس خواهد بود.
ارسال شده توسط  Vincent Courson، Search Outreach Specialist و تیم Google Webmasters

 

منبع:

https://webmasters.googleblog.com/2018/05/google-io-2018-sessions-SEOs.html